Moldova Super Stunt
Bine ai venit pe forumul nostru | Moldova Super Stunt |
Fa-ti si tu un cont.
Welcome to Moldova Super Stunt
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

#1 Regulament Secțiune . la data de Mier Ian 07, 2015 12:35 pm

ReMixXx.

ReMixXx.
Administrator
Administrator
Salutare ,WaRnIx se va ocupa de moderarea ei și nu în ultimul rând să  respectați noul regulament . Regulamentul v-a fii unul scurt , argumentan și de ce nu urmat de niște sancțiuni pe care voi le veți suporta dacă nu-l respectați .

Regulament

1. Când faceți un topic nou aveți grijă să se afle în titlul lui doar Shop și numele vostru ( exemplu: Shop [MSS]ReMixXx.
2. Modelul trebuie respectat în totalitate și adăugat în întregime pentru a nu exista suspiciuni .
3. Accel UPDATE va avea loc odată la 2 zile în topicul vostru , să nu prind vreun post odată la o zi , ci la 2 zile .
4. Dacă ați reușit să cumpărați sau să vindeți produsul respectiv dați-mi un PM mie sau lăsați un mesaj scurt în topic pentru a atenționa închiderea topicului .
5. Să nu prind posturile altora în topicul vostru , ofertele vor fii făcute doar în PM .
6. Totodată să nu prind posturi cu jigniri , înjurii sau certuri la adresa userilor , doriți să cumpărați ceva aveți PM .
7. NU aveți voie să vă ștergeți topicul făcut după încheierea afacerii , PM mie pentru a da closed .
8. Dacă vreți să vindeți sau să cumpărați din nou ceva și topicul vostru e bocat , dați-mi un PM mie sau lui și noi îl vom redeschide , nu faceți alt topic .
9. NU aveți voie să blocați topicurile altora sau topicul personal , nu contează că ești GM/SA etc .
10. Să nu prind din partea voastră nici un post în care să spuneți : Țepar, de încredere etc . Dacă aveți dovezi și veniți cu argumente sigure în care îmi puteți demonstra cuvintele voastre , PM mie .
11.Să numai prind că-mi veniți cu topicuri că vindeți sau cumpărați alte lucruri care n-au legatură cu MSS (Exemple: Conturi nfs,mc,cs etc)
Cumpărați și vindeți doar lucruri ce au legătură cu MSS,strict cu MSS . Sper că am fost destul de clar când am spus asta,să nu vă prind că vă dau ban direct.
12.Atunci când adunați în topic minim/mai mult de 3 pagini de UP/BUMP sunteți rugați să-mi trimite-ți PM cu închiderea topic-ului respectiv și refacerea topicului cu un titlu lângă cel obligatoriu .
Exemplu: "Shop ReMixXx- NOU".

Sancțiuni

Pentru fiecare regulă de mai sus v-a exista câte o sancțiune , aproape toate .

1 - ( + 10 warning points )
2 - ( + 10 warning points , la a doua abatere +1 warn )
3 - ( + 20 warning points , la a doua abatere + 1 warn )
4 -
5 - ( delete post + 10 warning points )
6 - ( delete post + 40 warning points )
7 - ( + 1 warn la această secțiune )
8 - ( + 1 warn la această secțiune + 14 zile blocarea de a mai posta la secțiune )
9 - ( reclamație )
10 - ( +1 warn + ban pe o perioadă de o zi )
11 - ( ban o zi + 1 warn la această secțiune )
12 - ( Pentru nerespectarea noului tag în titlu,+10 warning points )

Momentan accesta este regulamentul secțiunii + sancțiunile, rog multă seriozitate din partea voastră și să-l respectați cât mai bine .
Reveniți din când în când pe aici că se pot modifica multe și/sau adăuga .
Mulțumim .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum